Adana Oto Kiralama Filo Kiralama Hermes Rent A CarHermes Rent A Car Filo Kiralama

Filo kiralama, müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet politikasında iddialı ve etkili olduğu asıl alan olup; gerek bireysel gerek kurumsal kimlikteki müşterilerini araç satın almadan araç sahibi yapma hizmetidir.

Günümüzde her firmanın faaliyet alanlarına göre farklı seçeneklerde araç ihtiyaçları vardır.

Araç satın almak firmalar için yeni finansal kaynaklar bulmak demektir.

Müşterileri adına, araç ihtiyaçlarını talepler doğrultusunda çok kısa sürede çözmektedir.

Hermes Oto Kiralama , filo kiralama konusundaki deneyimiyle, araç yönetimini sizin için bir sorun olmaktan çıkarır.

Oto kiralama, araca ait her türlü bakım, onarım, yedek parça, lastik ve akü değişimi, motorlu taşıtlar vergisi, kasko ve trafik sigortalarını üstlenir.

İstenirse akaryakıt giderleri dahil oto kiralama yapmak da mümkündür.

Mevcut filonuzdaki her türlü araç bu oto kiralama sisteminin kapsamına alınabilir.

Hasar, hırsızlık gibi olağanüstü hallerde tarafınıza işlerinizin aksamaması için geçici bir başka araç tahsis edilir.

Filo kiralama sistemi, ülkemizde satışı yapılan tüm markaları içerecek şekilde yapılandırılmış ve müşterilerinin servislerine sunulmuştur.

Günümüzde bir çok firma için araç kiralamak satın almaktan çok daha mantıklı bir tercih haline gelmiştir.

Hermes Ren A Car kiralama hizmeti süresince tüm sorumlulukların rent a car firmasına ait olması, kiralamanın pratik ve ekonomik olması gibi nedenlerle, yalnızca tatil amacıyla seyahat edenler tarafından değil, iş gezisi nedeniyle değişik bölge ve illere seyahat eden iş insanlarından yoğun talep görmektedir. Rent a car kapsamındaki hizmetlerimiz bunlarla sınırlı kalmamakla birlikte, şirketlere uzun dönemli filo kiralama yoluyla oldukça avantajlı çözümler sunmaktayız.

Yapılan araştırmalar ve deneyimler le şirketler için en karlı yöntemin araç filosu kiralamak olduğu ortadadır. Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Firma, araç filosunu satın aldığında önemli miktardaki finans kaynağını sürekli değer kaybeden bir mülke bağlamış olacaktır.

Filo kiralama çözümü ile; önceden sözleşme ile belirlenmiş kira bedellerinin dönemler itibariyle ödenmesiyle, yatırım maliyeti ve finansman maliyeti gibi finansal sorunlarla karşılaşılmayacaktır.

Finansman Avantajı?


Filo kiralama çözümü ile; firma, uzun dönem otomobil kira bedellerinin tamamını Gelir Vergisi Kanunun 180 sayılı tebliği uyarınca gider olarak gösterebilmektedir.

Yatırımı Gideri?

Satın alınan bir aracın bedeli ancak 5 yılda gidere dönüştürülebilmektedir.

Filo kiralama çözümü ile her ay düzenli olarak hazırladığımız faturalarınızı gidere atabilirsiniz.

Periyodik Araç Bakımları?

Araçların bakım gerekliliği, araç filosunu satın alan firmalara, hem zaman hem de maliyet açısından problem yaratmaktadır.

Filo kiralama çözümü ile; filodaki tüm araçların periyodik bakımları firmamız tarafından üstlenilmektedir.

Böylece kiracı hükmündeki firma, nakit akışını olumsuz bir biçimde etkileyecek bakım ücretlerinden ve sürpriz bir şekilde ortaya çıkabilecek ek giderlere katlanmak zorunda kalmamaktadır.

Firmamız tüm bu sorumlulukları üstlenerek firmaların araç filosuna sahip olmasından dolayı katlanacağı para, zaman ve iş gücü kayıplarını minimum seviyeye indirmektedir.

Araç Destek Hizmeti (Ek Araç Sağlamak)

Araç filosunu satın alan firmalar; herhangi bir kaza sonucunda araçların kullanılamayacak duruma gelmesi halinde ya da araçların bakım süreleri boyunca satış, dağıtım gibi esas fonksiyonlarının aksaması sorunlarıyla karşılaşacaklardır.

Filo kiralama çözümü ile; araçların bakım, onarım süresi boyunca, Firmamız Hermes Rent a Car tarafından yerine başka bir araç verilmek suretiyle, eğer araç kullanılamaz hale gelmiş ise bu durumda da söz konusu araç yerine başka bir araç tahsis edebilmektedir.

Sizde işletmeniz için araç sahibi olmanın getirdiği zorluklardan kurtulmak istiyorsanız, hemen Adana oto kiralama hizmeti veren şirketimizi arayabilirsiniz.

Eğer filo kiralamayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

En uygun fiyatlar en güzel arabalar Adana araç kiralama hizmetleri veren Hermes Oto Kiralama firmasında.

Bize danışmadan filo kiralamayın...